В Києві є вулиця, яка складається лише з одного будинку. ФОТО

В Києві є вулиця, яка складається лише з одного будинку, киянам вона відома як Пасаж. Офіційна адреса будинку-вулиці — Хрещатик,15.

Будівництво Пасажу розпочалось в 1913 році, в стилі неокласицизму. Планувався у ньому великий бізнес-центр з магазинами на першому поверсі, офісами та квартирами для найму. Проект будівлі належить архітектору Павлу Андрієву. Під час Першої світової війни будівництво Пасажу було призупинене. Восени 1941 року недобудований Пасаж було підірвано разом з іншими будинками на Хрещатику. Після війни Пасаж практично «побудували заново». Водограй з`явився на початку 90-х.

Наразі, це одна з найромантичніших вуличок нашого Міста.

Читайте також: "19 вересня німецькі війська входять до Києва. ФОТО"

Двуколісний велосипед стоїть на узбіччі, ніби господар на хвилинку відійшов. Маленькі стільчики, що зворушливо обнімаються на стандартній вуличній лавці. (скульптор В.Белоконь).

Під відкритим небом стоїть столик за яким п`є каву В.Городецький (скульптор В.Щур).

Меморіальна дошка на біля під`їзду,де мешкав Віктор Нєкрасов.

Також привертає до себе увага меморіальна дошка на честь Карла Фаберже на місці де з 1905 по 1911 роки знаходився його ювелірний магазин.

Клуб Коренного КиевлнинаИсточник: “http://uainfo.org/blognews/1475684857-v-kievi-e-vulitsya-yaka-skladaetsya-lishe-z-odnogo-budinku-.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ