У Чернівецькій області на літній період обмежили рух вантажівок

обмеження


З метою створення умов для безпечного руху транспорту на дорогах Чернівецької області, недопущення руйнування покриття автомобільних доріг загального користування Чернівецької області у період підвищення температури повітря понад 28 градусів і більше з 01 червня 2017 року вводиться тимчасове обмеження руху великовагових транспортних засобів дорогами загального користування державного значення області загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше, ніж 7 тонн, з 10:00 до 22:00 на період з 01 червня по 31 серпня 2017 року, – повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.


На період дії обмеження руху визначені місця відстою великовагового транспорту на дорогах державного значення в кількості 42 майданчики та 422 паркомісця.


Із переліком місць для відстою транспорту можна ознайомитися ТУТ


Ділянки доріг, на яких введене обмеження руху великовагового транспорту на період спекотної погоди, позначені дорожніми знаками.


Всього по області встановлено 16 комплектів дорожніх знаків, в тому числі панно, які регламентують умови руху великовагових транспортних засобів у період спекотної погоди.


Служби автомобільних доріг у Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Вінницькій областях проінформовані про тимчасове обмеження руху.Джерело статті: “http://times.cv.ua/2017/06/01/u-chernivetskij-oblasti-na-litnij-period-obmezhyly-ruh-vantazhivok/”

 

СМАРТ-БЛОГИ