Оновлений Верховний Суд повинен буде розглянути 50 тис. справ – голова ВСУ


КИЇВ. 7 серпня. УНН. Оновлений Верховний Суд з початку своєї роботи повинен буде розглянути близько 50 тис. справ, які не розглянуті вищими судами. Про це сказав на брифінгу голова Верховного суду України Ярослав Романюк, передає кореспондент УНН. Об этом сообщает prostotime.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Я.Романюка, на початок липня цього року у Вищому господарському суді було 705 не розглянутих справ, у Вищому адмінсуді – 28 тис. 648, у Вищому спец суді з розгляду цивільних і кримінальних справ – 19 тис. 270 та у Верховному суді України – 1 тис. 231 справа.

читайте також: Українські суди наклали штрафи на 669 осіб за корупційні порушення – ВСУ

"Це та кількість справ, з якою йому (оновленому Верховному Суду – ред.) доведеться стартувати", — підкреслив він.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів України затвердила 120 переможців з 320 кандидатів на посади суддів Верховного суду.

Президент наголосив, що протягом місяця 120 фіналістів конкурсу на посади до Верховного Суду, що пройшли перевірку Національним антикорупційним бюро та Національною агенцією із запобігання корупції, перевірятимуться Вищою радою правосуддя.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1680738-onovlenyi-verkhovnyissud-povynen-bude-rozhlianuty-50-tys-sprav--holova-vsu”

 

СМАРТ-БЛОГИ