Тарифи "по-новому". Питання без відповідей

Об этом сообщает wow-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ще наприкінці 2016 року в Україну була запрошена консалтингова компанія IHS. На замовлення асоціації обленерго вона написала звіт про РАБ-тариф. За неофіційною інформацією, цю роботу профінансувала українська енергетична компанія-немонополіст, а як ми знаємо по тарифах — гроші у них є.

У презентаціях IHS було, як працює РАБ-тариф у Європі, але не було, які параметри (переоцінки, норми доходності) вони рекомендують в Україні. Повний звіт ніхто не опублікував — бо тоді може бути важче прикриватися іменем IHS.

А на презентаціях Карлос Паскуаль, віце-президент IHS, екс-посол США в Україні, все розумів, червонів, відводив очі, але таки домучував свій контракт).

Але навіть містер Паскуаль у інтерв’ю Інтерфаксу сказав: "Основна умова для уникнення зловживань — гарантія того, що регулятор діє незалежно і максимально прозоро, а також має достатньо повноважень для збору всієї необхідної інформації, яка є базою для прийняття рішень".

Як ви вважаєте, чи витримується ця умова у нас?

Яка ж прозорість, якщо регулятор навіть не повідомляє, скільки ХХ млрд треба на цей РАБ, і хто його буде оплачувати, на скільки % знову зростуть тарифи?

Андрій ГЕРУСДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1502113995-tarifi-po-novomu-pitannya-bez-vidpovidey.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ