Путін пропонує закон, який дозволить протиповітряну оборону на кордоні Білорусі та України

Путін пропонує закон, який дозволить протиповітряну оборону на кордоні Білорусі та України Фото:Reuters

Путін просить Держдуму ратифікувати протокол "про внесення змін і доповнень до Угоди між Україною та Російською Федерацією і Республікою Білорусь про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створення Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Російської Федерації і Республіки Білорусь від 3 лютого 2009 р", — інформує "Українська правда". Об этом сообщает ukronline.in.ua со ссылкой на СМИ.

Протокол був підписаний 2 листопада 2016 року в місті Мінську.

"Його положеннями уточнюється понятійний апарат Угоди, а також вносяться зміни, що стосуються організаційно-штатної структури Збройних Сил Російської Федерації і порядку застосування зброї і бойової техніки черговими з протиповітряної оборони при спільному виконанні завдань бойового чергування", - повідомляється на сайті Держдуми.

"Реалізація Протоколу дозволить підвищити надійність охорони зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі, сприятиме зміцненню безпеки двох держав і не потребуватиме додаткових асигнувань федерального бюджету", — підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, Росія заборонила рух всіх кораблів і суден, за винятком кораблів і суден Військово-морського флоту РФ, кораблів і суден федеральних органів безпеки РФ, а також суден, що беруть участь у процесі будівництва Керченського мосту.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/putin_vprovadzhuie_zakon_yakyy_dozvolyt_protypovitryanu_oboronu_na_kordoni_bilorusi_ta_ukrainy_221727.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ