Громадський діяч: Тиводара судять, а де в цей час Палиця?

Громадський діяч: Тиводара судять, а де в цей час Палиця?
Громадський діяч Володимир Пащенко зацікавився, чому голова Волиньради, один з лідерів "УКРОПу" Ігор Палиця (на фото) публічно ніяк не відреагував на затримання екс-кандидата в депутати від "УКРОПу", голову формування "Варта порядку" Олександра Тиводара.

Про це Пащенко пише в блозі "Де Палиця?" на ВолиньPost.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ЗАТРИМАННЯ ОЛЕКСАНДРА ТИВОДАРА

"Практика показує: коли виникає критична ситуація (як то під час спроб зняття Юлії Вусенко, чи під час скандалу зі смородом у місті) – усі підопічні УКРОПу починають метатися як сліпі кошенята. І тільки коли на горизонті з’являється гелікоптер з Ігорем Петровичем на борту, — цей “броунівський рух” стає впорядкованим, а дії укропівців – ефективнішими".

"А зараз гелікоптера немає... І спроби продемонструвати всенародну підтримку Тиводара закінчуються хлопцями спортивної статури і купкою політиків під стінами органів влади... А де десятки тисяч лучан, вдячних фонду “Тільки разом” – за допомогу, “Варті порядку” — за захист, УКРОПу – за ефективне керівництво містом і областю, Волинським новинам – за оперативну і об’єктивну інформацію? ДЕ ВОНИ?"

"Все просто: їх не існує", — висловився Володимир Пащенко.

ЧИТАТИ БЛОГ ПАЩЕНКА В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Джерело статті: “http://www.volynpost.com/news/94939-gromadskyj-diiach-tyvodara-sudiat-a-de-v-cej-chas-palycia” Об этом сообщает progorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

 

СМАРТ-БЛОГИ