У Києві на бульварі Примаченко з’явився жовтий лев 


КИЇВ. 10 жовтня. УНН. У Києві на бульварі Марії Примаченко в рамках проекту Prima Maria Art Boulevard встановили першу арт-інсталяцію, передає УНН із посиланням на організаторів. Об этом сообщает siapress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні, 10 жовтня, на бульварі Марії Примаченко встановили арт-інсталяцію, яка стане першим об’єктом в рамках проекту Prima Maria Art Boulevard. Основнім елементом інсталяції став жовтий лев — персонаж картини "Звір гуляє".

"Prima Maria Art Boulevard є втіленням мрії самої художниці. І сьогодні ми стали на крок ближче до неї, адже встановлення цієї арт-інсталяції означає старт практичної реалізації проекту. І вже зовсім скоро житлові будинки та адміністративні споруди, які розташовані на бульварі, перетворяться на справжні арт-об’єкти. Їх прикрашатимуть мурали за мотивами робіт Марії Примаченко. Також буде створена низка оригінальних арт-об’єктів, які являтимуть собою скульптурне втілення персонажів художниці. Таким чином, весь бульвар перетвориться на цілісний арт-простір", — зазначив автор ідеї проекту Едуард Ахрамович.

читайте також: У Києві відкрили зірку Марії Примаченко

Нагадаємо, Prima Maria Art Boulevard – це арт-проект присвячений творчості видатної української художниці Марії Примаченко. Його унікальність полягає в тому, що одна з вулиць Києва стане цілісним простором, в якому буде втілено фантастичний світ художниці. На арт-об’єкти перетворяться житлові будинки, офісні споруди, підземний перехід та практично всі елементи бульвару. Він стане своєрідним музеєм під відкритим небом в якому оселяться персонажі з полотен видатної мисткині art naїve.

В рамках проекту за мотивами робіт Марії Примаченко будуть створені 16 тематичних скульптурних композицій, 3 стилізовані тематичні арки, 2 вхідні скульптурні групи, серія мистецьких стінописів. Крім того, заплановане тематичне облаштування підземного переходу на перетині бульварів Марії Приймаченко та Лесі Українки, який прикрашатиме панно з мозаїки, а також встановлення меморіальної дошки та монументу Примаченко, де кожного року в День народження художниці 13 січня будуть вшановувати її пам’ять. Протяжність арт-бульвару складатиме 500 м.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1692262-u-kyievi-na-bulvari-prymachenko-ziavyvsia-zhovtyi-lev”

 

СМАРТ-БЛОГИ