Найвищу споруду Канади підсвітили на честь візиту Зеленського: фото

Вежу CN у Торонто підсвітили на честь України

Вежа CN у Торонто – найвища споруда Західної півкулі. Її підсвітили з нагоди проведення у місті конференції щодо реформ в Україні та візиту Президента Володимира Зеленського. Об этом сообщает representatives.in.ua со ссылкой на СМИ.

Усю ніч вежа почергово підсвічувалася жовто-блакитним та червоно-білим кольорами, аби вшанувати канадсько-українську дружбу, пише Укрінформ.

Варто знати: Україна домовляється про спрощення візового режиму з Канадою, – Зеленський

CN Tower – оглядова і телекомунікаційна вежа висотою 553,3 метра у центрі міста Торонто. Вона була найвищою будівлею планети впродовж 31 року від 1976 до 2007, перевершивши висоту Останкінської телевежі.

Однак 12 вересня 2007 року поступилась хмарочосу Бурдж Халіфа у місті Дубай. Однак "Сі-Ен Тауер" залишається найвищою будівлею Західної півкулі.


Підсвічена вежа у Торонто/ Twitter La Conférence sur les réformes en Ukraine

Що це за конференція?

Конференція у Торонто триватиме по 4 липня. Головна її мета – ознайомити міжнародних партнерів зі здобутками України у проведенні системних реформ, а також окреслити подальші напрямки взаємодії та практичної допомоги Україні на цьому шляху. У 2018 році подібний захід відбувся у Копенгагені, а в 2017 – в Лондоні.

Для участі у конференції до Канади прибув Президент Володимир Зеленський, велика урядова делегація на чолі із першим віцепрем’єр-міністром Степаном Кубівим, а також представники неприбуткового та приватного секторів.

Володимир Зеленський 2 липня зустрівся із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо під час свого офіційного візиту в Торонто. Політики обговорили низку важливих питань, зокрема спрощення візового режиму між країнами, посилення антиросійських санкцій з боку Канади, збройну та фінансову допомогу.

що зеленський говорив у канаді про україну
  • 3 лип 2019
    Влада Росії має почути, – Зеленський про повернення Криму та Донбасу
  • 3 лип 2019
    Україна більше не буде платити за наївність, – Зеленський нагадав про ядерну зброю
  • 3 лип 2019
    Зеленський висловився про мову та жителів окупованого Донбасу


Джерело статті: “http://24tv.ua/nayvishhu_sporudu_kanadi_pidsvitili_na_chest_vizitu_zelenskogo_foto_n1174191”

 

СМАРТ-БЛОГИ