ЗМІ розповіли, як мільйонер з Харкова загруз в судах і боргах через сумнівні фірми

Бізнесмен з Харкова Олександр Гринько за 8 років потрапив зі списку найбагатших людей України в судові тяжби, пов’язані з мережею сумнівних фірм.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це з посиланням на "ДС" пишуть "Українські новини".


Так, Гринько, який в 2012 засвітився на 169 позиції рейтингу найбагатших українців за версією "Фокуса", за даними ЗМІ, опинився в центрі судових ряду розглядів. Він, менш ніж за три роки, створив мережу підприємств, які могли бути використані в злочинних схемах — людина з аналогічними його прізвищем, ім’ям та по батькові і ще група спільників фігурують в різних реєстрах юросіб як засновники, бенефіціари і підписанти.


Підприємства, можливо, створені Гриньком (і / або його рідними, близькими людьми, подругами і соратниками) зареєстровані за кількома однаковим адресами (нерідко з використанням однакових номерів телефонів), є учасниками (бенефіціарами) один у одного. По підприємствах "кочують" сам Гринько, а також, як стверджують ЗМІ, його мати Раїса Гринько, дочка Карина Гринько, цивільна дружина Олена Тинькевич і кілька партнерів — Анна Кирпич, Петро Куценко, Ольга Липак. Багато фірм за ЄДРПОУ можна знайти в Реєстрі судових рішень.


Багато з цих підприємств об’єднує наявність у них великого боргу і вид діяльності 68.20 "Надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна". Як приклад журналісти наводять ТОВ "АЛЬФА". Серед засновників — сам А. Гринько та ТОВ "ЮФ" УКРАЇНА ". Керівник — Карина Гринько. Кінцевий бенефіціар — Олена Тинькевич. Діяльність — КВЕД 68.20. Є борги. Підприємство фігурує в судових розглядах (останні суди). Ще один показовий кейс — ПП "ПАН+". Засновник — ТОВ "Кафе Театральне" (уповноважена особа — Петро Куценко). Уповноважена особа — Карина Гринько. Кінцевий бенефіціар — Олександр Гринько. КВЕД — 68.20. У підприємства великий борг.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-06-30/smi-rasskazali-kak-millioner-iz-harkova-pogryaz-v-sudah-i-dolgah-iz-za-somnitelnyih-firm/201916”

 

СМАРТ-БЛОГИ