Водії за порушення на єдиному автобані України платять величезні штрафи, – журналіст

последние новости в Украине останні новини в Україні


Камери автофіксації перевищення швидкості в Україні почали працювати з 1 червня. На єдиному автобані держави платять по 2 тисячі гривень штрафу за проїзд по Одеській трасі.

Об этом сообщает Преступная Россия

Система не враховує зниження швидкості в придорожніх населених пунктах, труднощі з необхідністю розворотів на зустрічну смугу та наявність захищених шумозахисних парканів. Про це написав у Facebook 30 червня журналіст Ігор Лесєв.

Чоловіку довелося заплатити 2 тисячі штрафу за перевищення швидкості. Загалом було зафіксовано 6 порушень під час пересування по Одеській трасі.

Автор публікації запевнив, що з 6 отриманих квитанцій дві були на 510 гривень. Це означає перевищення швидкості понад 50 км (одне 56 і друге 60). Він не розуміє, як можна запускати таку систему у дію, адже пересування зі швидкістю у 30 км/год не зможе ефективно забезпечити транспортування пасажирів та вантажів. Внаслідок цього поїздки за містом перетворюються в "якесь дике пекло". Він закликав чиновників звернути увагу на проблему.

Раніше ASPI news повідомляло, що в Україні анонсували збільшення штрафів за перевищення швидкості. Верховна Рада скасувала систему штрафних балів за порушення правил дорожнього руху.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/vodii-za-porushennya-na-edinomu-avtobani-ukraini-platyat-velichezni-shtrafi”

 

СМАРТ-БЛОГИ