Судять спеціаліста Національної школи суддів, який здав техніку у ломбардШевченківський суд Києва розглядає справу за обвинуваченням колишнього головного спеціаліста відділу бібліотечної інформації та редакційно-видавничої діяльності Національної школи суддів України.

Об этом сообщает База компромата


Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 16 червня.


За матеріалами справи, у 2016-2019 рр. чоловіку з місцем роботи видали у користування ноутбук моделі DELL вартістю 16 тис. грн, відеокамеру Panasonik вартістю 29 тис. грн і цифрову фотокамеру дзеркальну моделі Canon EOS 700D+об’єктив. Всі ці речі він начебто заклав у ломбард і на них вже звернуто стягнення. Ще не віддав на роботі модуль пам’яті «Secure» вартістю 78 грн і фото-сумку за 88 гривень. Всього Національній школі судді завдано матеріальної шкоди на понад 58 тис.₴


Крім того, в липні 2019 чоловік близько тижня був відсутній на роботі, а потім подав нібито підроблений листок непрацездатності про лікування у приватній клініці «Медістар»з діагнозом «Гострий кон’юнктивіт».


У березні 2020 особі повідомлено про підозру у привласненні, в тому числі, повторно, майна Національної школи суддів України і використанні завідомо підробленого документа. Справа вже передана в суд у у червні 2020 призначена до розгляду по суті.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/sudyat-spets-al-sta-nats-onalno-shkoli-sudd-v-yakii-zdav-tekhn-ku-u-lombard”

 

СМАРТ-БЛОГИ