Суд зняв арешт з майна "діамантового прокурора" Корнійця - Касько

Колишній заступник генпрокурора Віталій Касько повідомив, що суд скасував арешт майна "діамантового" прокурора Олександра Корнійця.

"Сьогодні дізнався, що 12 липня апеляційний суд Києва скасував арешт майна "діамантового" прокурора Корнійця. Арешт був накладений ще у вересні 2015, однак розуміючи, що через увагу суспільства до цієї справи в той час тихо скасувати арешт не вдасться, апеляцію дружина Корнійця подала лише в червні 2016 року, коли про справу "діамантових" потроху стали забувати", - написав Касько у Facebook.

Він додав, що в апеляції Світлана Корнієць, яка займає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Київської області, вказала, що "між нею та чоловіком у 2013 році був укладений шлюбний контракт, за яким саме їй належить все майно та земельні ділянки Корнійця. І про це вона, звичайно ж, забула вказати у своїй декларації".

"Апеляційний суд став на сторону чесного начальника відділу прокуратури Київської області, поновив їй строки апеляційного оскарження (дарма, що не міг розглядати цю скаргу, бо справа вже давно слухається по суті в Голосіївському суді) та зняв арешт з половини всього майна Корнійця, незважаючи на те, що у разі доведення вини Корнійця, воно підлягало би конфіскації", - відзначив Касько.

Екс-заступник генпрокурора  ввважає, що цією "схемою" зможуть скористтатися колишні високопосадовці часів Януковича і фігуранти свіжих справ НАБУ, в яких "знайдуться такі собі шлюбні контракти", за якими все арештоване у них майно виявиться власністю їхніх дружин.   А контрольований суд цьому охоче повірить у всіх тих випадках, коли «смотрящі» від влади дозволять.

http://uainfo.org/blognews/1469181686-sud-znyav-aresht-z-mayna-diamantovogo-prokurora-korniytsya.html

 

СМАРТ-БЛОГИ