В Дніпрі та Львові виборці фотографували бюлетені — ОПОРА

Громадянська мережа ОПОРА повідомляє про випадки фотографування виборчих бюлетенів у Дніпрі та Львові. Порушники затримані поліцією.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Як повідомляється на сайті мережі, у Львові на виборчій дільниці № 462083 виборець сфотографував виборчий бюлетень у кабінці для голосування.

Читайте також:
Слуга народу знову в мінусі. Шість важливих підсумків другого туру місцевих виборів у семи містах

Про цей інцидент члени дільничної виборчої комісії одразу повідомили у поліцію. Правоохоронці опитали очевидців і склали протокол про порушення.

У Львові затримали горе виборця / Фото: ОПОРА

Також зафіксували порушення у Дніпрі. Це сталося на виборчій дільниці № 121113 у школі № 48. Спостерігачі помітили, що виборець фотографує свій бюлетень у кабінці для голосування.

На це звернули увагу поліцейського, який переглянув телефон чоловіка та впевнився, що в кабінці було зроблене фото. Після того були викликані чергові поліцейські, які взяли пояснення щодо інциденту.

https://www.youtube.com/watch?v=aKUFOXbltsE&feature=emb_logo

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, в 11 містах 9 областей України проходить голосування на виборах міського голови. Мера у другому турі обирають у Дніпрі та Нікополі (Дніпропетровська область), Слов’янську (Донецька область), Ужгороді (Закарпатська область), Бердянську (Запорізька область), Львові та Дрогобичі (Львівська область), Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах.

Редактор: Владислава Білоус

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/miscevi-vibori-u-dnipri-ta-lvovi-fotografufali-byuleteni-novini-ukrajini-50125564.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ