ПЗП для акумулятора – необхідний пристрій для кожного автовласникаТакий прилад, як пуско-зарядний пристрій для акумуляторів знадобиться кожному власнику легкового автомобіля. Так як набір інструментів, компресор, мультиметр необхідно мати в своєму гаражі. Це компактна електроніка, яка допоможе здійснити запуск двигуна або провести зарядку АКБ.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ


Особливості експлуатації батареї


Далеко не кожен власник техніки щоденно здійснює поїздки, в ході яких генератор заряджає батарею. Ємність АКБ поступово знижується і одного ранку під капотом можна почути лише клацання стартера.


В інших випадках батарея постійно працює в режимі перезаряду. Наприклад, якщо техніка використовується цілий день як робочий автомобіль. Такі проблеми спостерігаються у автомобілів таксі. Ресурс акумулятора в такому режимі суттєво знижується.


Виробники вказують 2-3 роки стабільної роботи батарей, але більшість власників намагаються використовувати їх набагато довше. Крім того на стан АКБ впливає:


зниження ємності при старінні; неправильна робота генератора; зниження температури повітря.


Останній пункт призводить до неможливості запуску двигуна, так як при -10 градусах ємність батареї зменшується вдвічі.


Пуско-зарядний пристрій для акумулятора автомобіля


На відміну від звичайного зарядного пристрою, ПЗП дозволяє не лише зарядити батарею, але і дозволяє запустити двигун. Акумулятор в такій ситуації здійснює роль провідника. Старі моделі обладнання були стаціонарними, а їх вага могла досягнути 30 кг. Сучасні пристрої займають мінімум місця в гаражі, а їх вага не перевищує 3-4 кг. Зберігати їх можна в гаражі або навіть у багажнику. ПЗП випускаються у вигляді невеликого ящика.


Джерело статті: “https://cometa.news/proisshestvija/пзп-для-акумулятора-необхідний-прис/”

 

СМАРТ-БЛОГИ