Рада ухвалила євроінтеграційний закон про захист прав інтелектуальної власності

рада

Верховна Рада посилила захист прав інтелектуальної власності та передбачила застосування разового грошового стягнення замість вилучення з обігу товарів, виготовлених або запроваджених до нього з порушенням відповідних прав.

Об этом сообщает Роспрес


Як повідомив народний депутат Ярослав Железняк, за ухвалення цього євроінтеграційного законопроекту №6464 в цілому проголосували 286 народних депутатів на пленарному засіданні 20 березня, передає Інтерфакс-Україна.

Документ передбачає імплементацію до національного законодавства положень угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами щодо спільних зобов’язань, заходів, процедур та засобів захисту прав інтелектуальної власності.

Ухвалений закон погоджує положення актів цивільного, цивільного процесуального, господарського процесуального права та законодавства у сфері інтелектуальної власності із зобов’язаннями щодо захисту прав інтелектуальної власності, взятих Україною згідно з Угодою про асоціацію.

Закон передбачає можливість застосування разового грошового стягнення замість вилучення з цивільного обігу товарів, виплату компенсації за моральну шкоду власникам об’єктів інтелектуальної власності, а також вилучення інформації про походження та мережу розповсюдження товарів чи послуг, які порушують право інтелектуальної власності.

Источник: ФИБ

Резонанс

Аналитика

Теги