В Чехії затримали росіянина, нагородженого медаллю «За повернення Криму»В аеропорту Праги був затриманий російський громадянин Олександр Франчетті за міжнародним ордером на арешт, виданим за запитом України, повідомило російське державне агентство ТАСС із посиланням на посольство Росії в Чехії.

Об этом сообщает Слон РУ


«Поліція Чехії підтвердила нам факт затримання в празькому аеропорту громадянина Росії Олександра Франчетті. На даний час до місця затримання прямує представник консульського відділу посольства Росії для надання необхідної консульської допомоги. Російські дипломати перебувають у контакті з представниками чеської влади і родичами затриманого», – сказав ТАСС речник дипломатичного представництва Микола Брякін.


Чеська поліція офіційно не повідомляє про затримання Франчетті. Українські правоохоронні органи також поки що не відреагували на цю подію, зазначає Радіо Свобода.


За даними сайту «Миротворець», у 2014 році Франчетті приїхав до Криму, вступив у незаконне збройне формування «Самооборона Севастополя», а потім організував інше НЗФ – розвідгрупу «Північний вітер». Франчетті був нагороджений медаллю «За повернення Криму».


Radio Prague повідомляло, що Франчетті – фітнес-тренер і підприємець, веде діяльність у Чехії з 1990-х років і має право на постійне проживання в Чехії.


«Аргумент»

Источник: VTimes

 

СМАРТ-БЛОГИ