Хворих на COVID-19 чернівчан госпіталізуватимуть до районних лікарень


Лікарні у Чернівцях переповнені хворими на коронавірус та з підозрою. Тож чернівчан, які потребуватимуть стаціонарного лікування, госпіталізуватимуть до Герцаївської та Новоселицької ЦРЛ. Про це повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак на своїй сторінці у Facebook.

Об этом сообщает ТОП СМИ

"Боротьба з пандемією триває. На жаль, наразі ситуація невтішна — міські лікарні заповнені хворими, тому сьогодні збираю термінову нараду з головними лікарями госпітальних баз, на якій будемо приймати рішення щодо перенаправлення хворих з міста Чернівці в районні лікарні. Вже від сьогодні залучаємо згідно попередньо узгодженого плану Герцаївську та Новоселицьку районні лікарні для тих хворих міста, які потребують стаціонарного лікування.

Центр екстренної медицини буде спрямовувати хворих за новими додатковими маршрутами. Нагадую, що в області працює гаряча лінія, за якою ви можете отримати інформацію щодо COVID-19 — 0660849313, — йдеться у повідомленні.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/hvorih-na-covid-19-chernivchan-gospitalizuvatimut-do-gercayivskoyi-ta-novoselickoyi-crl-403251”

 

СМАРТ-БЛОГИ