В Одесі жорстко затримали "Мамуку Хонського"

В Одесі жорстко затримали "Мамуку Хонського"
В Одесі жорстко затримали "Мамуку Хонського"

У середу, 17 березня 2021 року, в Одесі правоохоронці затримали 44-річного уродженця Грузії Мамуку Цаава-Чхаберідзе, який відомий на прізвисько "Мамука Хонський", приналежність якого до найвищої касти кримінального світу, згідно літопису профільного ресурсу ПраймКрайм, знаходиться під питанням.

Факт затримання "Хонського" підтверджує поінформоване джерело Dетектив-Info, окрім цього відеозапис фрагментів здійснення відповідної спецоперації силовиків оприлюднив телеграм-канал "Х@$ая Одесса".

За інформацією редакторів відповідного телеграм-каналу, 17 березня на вулиці Сегедській у Південній Пальмірі силовики жорстко "спакували" достойників грузинського походження, які нібито спеціалізувалися на вимаганнях та розбійних нападах. Більше того — головним "трофеєм" правоохоронців серед затриманої четвірки джерела ресурсу "Х@$ая Одесса" визначили 33-річного Левана Мірцхулава, що відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Пучура", та якого в 2014 та 2017 році затримували в Одесі.

Зауважимо, що співрозмовники Dетектив-Info уточнюють — насправді 17 березня 2021 року в Одесі було затримано геть не "Пучуру", а "Мамуку Хонського", який щонайменше двічі намагався увійти до так званої "злодійської родини".

Перший випадок, згідно повідомленням профільних ЗМІ, відбувся в 2005 році. Тоді засудженого за скоєння розбійного нападу Цааву доправили до "Владимирського централу" та завдяки "підходу" Гії Манагадзе — було посвячено до еліти кримінального світу. Однак це рішення наштовхнулося на жорстке неприйняття з боку Едуарда Асатряна ("Осетріна Старший"), зусиллями якого новоспечений "злодій в законі" позбувся поважного статусу.

Друге посвячення "Хонського" до когорти королів кримінального світу відбулося в одному з московських СІЗО на тлі ворожнечі та інтриг двох потужних кланів у 2012 році зусиллями Георгія Углави ("Тахі") та його приятеля Кахабера Парпалії ("Каха Гальський"). Втім, невдовзі історія з непідтвердженням повноважень Цаави-Чхаберідзе повторилася й тут.

Відомо, що в жовтні 2020 року цього достойника, якого на початку 2010-х років було засуджено на території Російської Федерації за розбій, достроково звільнили на волю за станом здоров’я.

detective-info

Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/445349-v_odesi_horstko_zatrimali_mamuku_honsjkogo”

 

СМАРТ-БЛОГИ