Негода та обстріли: що відбувається на енергетичному фронті України —

погода

Станом на 30 травня виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб споживачів, через негоду знеструмлено десятки населених пунктів у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Про це заявили у Міненерго.

Попадань та пошкоджень об’єктів енергоінфраструктури внаслідок нічної атаки дронами не зафіксовано.

“Водночас ворог продовжує тероризувати прифронтові та прикордонні території. Внаслідок обстрілів у Донецькій області було знеструмлено 6 населених пунктів, без світла також залишилася частина споживачів у Дніпропетровській, Сумській та Харківській областях. Через попередні обстріли також залишається без світла частина споживачів у Запорізькій, Херсонській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє ситуація із безпекою”, — йдеться у повідомленні.

Крім цього, є знеструмлення споживачів через негоду — на Запоріжжі з цієї причини без електропостачання 12 населених пунктів, на Дніпропетровщині — 31.

За добу вдалося повернути світло для 23,8 тисячі споживачів, додали в міністерстві.

Зазначається, що ситуація з генерацією та споживанням електроенергії стабільна та контрольована — виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб споживачів, дефіциту в системі не спостерігається.

Обсяг газу в українських сховищах за добу збільшився на 26 мільйонів кубометрів. Запаси блакитного палива становлять майже 9,5 мільярдів кубометрів.

Резонанс

Аналитика

Теги