Експотно-кредитне агентство спростило вимоги до шукачів передекспортного фінансування

экспорт

Експортно-кредитное агентство спростило вимоги до експортерів, які потребують передекспортного фінансування в українських банках.

Об этом сообщает Компромат СНГ


"Наша програма портфельного страхування пропрацювала пів року, і ми попросили банки, які працювали з нами в цій програмі, дати зворотний зв’язок. Як результат – були внесені зміни, що дозволяють отримати доступне фінансування підприємцям, які лише починають експорт", – повідомила членкиня правління ЕКА Оксана Очеретяна.

Зокрема, на численні звернення експортерів правління ЕКА ухвалило рішення, що підприємець, який підписав перший експортний контракт, може отримати кредит на його виконання.

ЕКА було створено для стимулювання експорту товарів (робіт, послуг) українського походження. Агентство на добровільних та комерційних засадах здійснює страхування, перестрахування, надає гарантії за договорами, що забезпечують розвиток експорту.

Єдиним акціонером ПрАТ "Експортно-кредитне агентство" є держава в особі Кабінету міністрів України. Відповідно до закону "Про страхування" державне регулювання та нагляд за діяльністю ЕКА здійснює Національний банк.

Источник: Компромат PRO

Резонанс

Аналитика

Теги