Керівництво Львівського університету МВС довело до самогубства курсанта

Читать на русском

Керівництво Львівського університету МВС довело до самогубства курсанта
Керівництво Львівського університету МВС довело до самогубства курсанта

У Львові стався трагічний випадок, 18-річний курсант Львівського державного університету внутрішніх справ застрелився з автомата під час караулу на посту.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Керівництво університету видає це за звичайний акт суїциду. Проте як говорять однокурсники загиблого студента, в університеті панує дуже не здорова атмосфера.

МВД

Після інциденту почало випливати багато інформації, що в університеті процвітає дідівщина, неуставні відносини. Керівництво університету, зокрема ректор полковник поліції Благута Роман, проректор полковник поліції Созанський Тарас та декан факультету №3 полковник поліції Гнатюк Степан дозволяють собі неуставну поведінку по відношенню до курсантів. Старші офіцери обрали серед курсантів старшин взводу, і дозволили їм влаштовувати “дідівщину”.

Загиблий Дмитро Гульчук напередодні самогубства розповідав старшому брату та батькові про сварки з керівництвом університету. Під час останньої телефонної розмови з батьком, хлопець повідомив, що в нього був конфлікт з керівництвом факультету. Після смерті сина, батько розповів журналістам деталі останньої сварки, яка й могла призвести до самогубства хлопця.

За словами батька, під час шикування курсантам сказали взяти протигази, однак Діма не зміг одразу знайти свій. За це командир батальйону почав кричати на нього, обзивати його та розмахувати біля нього руками. Діма зробив крок до командира, щоб його відштовхнути, але так і не зробив цього. Це побачив офіцер, і почав звинувачувати Діму в тому, що він хотів вдарити командира. За це він погрожував поселити його на півтора року в казарму і “згноїти” його в нарядах. За те що він начебто хотів вдарити командира, в Діми відібрали жетон. Він пішов до декана, щоб повернути його, але той почав натякати на хабар.

Причиною самогубства курсанти називають погрози декана факультету полковника поліції Степана Гнатюка. Курсанти університету повідомляють, що Гнатюк погрожував загиблому, що до кінця випуску (а це ще більше ніж півтора роки) курсант буде перебувати на каразмі та без звільнень. Зі слів курсантів університету, загиблий залишив записку, в якій вказав причини свого вчинку та детально розписав ситуацію про керівників та факультет. Проте записка десь зникла.

МВД

Такий моральний тиск тривав близько року. Хлопець навіть хотів кинути навчання, однак залишитися його вмовляли батьки.

Фактично можна констатувати, що керівництво Львівського університету внутрішніх справ створило в навчальному закладі нестерпні умови, які морально ламають психіку молодим курсантами. Такий випадок не можна замовчувати, тому що університет повинен виховувати кваліфікованих силовиків. Правоохоронні органи мали б відреагувати на цей кричущий випадок та відкрити кримінальне провадження проти керівництва університету, яке своїми діями довели курсанта до самогубства.

Автор: Ольга Мороз

Источник: Скелет РУ

Резонанс

Аналитика

Теги