Під час інтерв'ю Бацман і Фейгін обговорювали:
- ліквідацію російського генерала Ігоря Кириллова в центрі Москви;
- можливий план обраного президента США Дональда Трампа щодо України та його дії, якщо нелегітимний президент РФ Володимир Путін відмовиться від переговорів;
- які важелі тиску на Росію є у США;
- зустріч президента України Володимира Зеленського з європейськими лідерами, яка відбудеться сьогодні ввечері в Брюсселі і, ймовірно, стосуватиметься миротворчого контингенту для України.
"Незважаючи на те, що Трамп буде намагатися максимально уникнути конфронтації з Москвою до ступеня взаємного залучення у війну, можливий сценарій, при якому це все-таки стане неминучим... [Зараз Україні] дуже важливо заручитися підтримкою Трампа, переубедити його, що є якийсь інший спосіб [завершення війни], окрім поступок Москві. Для цього потрібно продемонструвати європейську солідарність, тоді Трампу це буде важко обійти. Ще потрібно розуміти важливу деталь: яким би не був Трамп, в чому б його не звинувачували, він ніколи не продасть американським виборцям реалізацію свого плану з миру в Україні шляхом її здачі. Він не може цього зробити. І, мабуть, не хоче. Йому потрібно показати результат – так, з компромісами, так, з витратами, – але все ж таки такий, при якому суверенна, незалежна, західноорієнтована Україна збережеться. Тільки такий результат можна продати", – сказав Фейгін.
Фейгін народився в 1971 році в Куйбишеві (тепер – Самара). Закінчив юридичний факультет Самарського державного університету, Академію народного господарства при уряді РФ та Дипломатичну академію МЗС Росії. Кандидат юридичних наук.
В студентські роки брав участь у політичному житті Самари, був членом партії "Демократичний союз". У 1994–1995 роках – депутат Державної думи I скликання. У 1997–2007 роках був віце-мером Самари. У 1990-х роках отримав статус адвоката, але адвокатською практикою почав займатися в 2000-х.
Широку відомість Фейгін здобув як один з адвокатів учасниць російської панк-групи Pussy Riot. Після початку російської агресії захищав інтереси кількох відомих громадян України, яких РФ утримувала на своїй території або проти яких заочно порушила кримінальні справи, зокрема лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, колишньої льотчиці Надії Савченко, журналіста Романа Сущенка.
У 2018 році Фейгіна в Росії позбавили статусу адвоката, у 2022 році – внесли до списку "іноземних агентів", у 2023 році – оголосили в розшук, у 2024 році – на початку заочно арештували по справі про "фейки" щодо дій російських окупантів в Україні, а потім приговорили до 11 років колонії.
Зараз Фейгін займається блогерством, розвиває свій YouTube-канал "Фейгін LIVE", на який підписані майже 2 млн осіб.