Стараючись посилити вплив Кремля на Україну, послабити НАТО і закріпити позицію РФ як глобальної держави, у Москві ретельно оцінюють послання, амбіції та вразливі місця Трампа, пише видання. Слабкістю американського політика російські аналітики називають "геополітичну наївність", "коротку концентрацію уваги" та "схильність покладатися на інтуїцію, а не на розум".
Крім того, Путін попереджав, що Трамп нібито не перебуває в безпеці, натякаючи на його ймовірне вбивство, пишуть ЗМІ.
Однак, за словами старшого віце-президента Центру вивчення президентства та Конгресу Джошуа Хумінського, Трамп, "як і будь-який світовий лідер, прагне вести переговори з позиції сили". Американський політик не хоче виглядати "принижено" перед російським.
Скидання режиму сирійського президента Башара Асада, на думку Трампа, підтвердило ослабленість Росії. Він заявив, що "прийшов час діяти" і закликав Путіна до припинення вогню в Україні.
Після перемоги Трампа на президентських виборах у США Путін заявив, що новий світовий порядок "вже близький". Зі смертю попереднього, за його словами, "заснованого на правилах", триває "жорстока та безкомпромісна боротьба".
Видання припускає, що на переговорах Путін захоче схилити Трампа до створення нового порядку, де "немає правил і прав людини". Відповідно, політики зможуть поділити світ на сфери впливу, де Росія може гарантувати собі контроль над Україною, Грузією та іншими пострадянськими країнами, які не є членами НАТО, і поставити під загрозу безпеку Європи.
Проте, якщо Путін не зможе домовитися з Трампом на своїх умовах, Кремль буде продовжувати боротися, адже в Москві вважають, що Україна не зможе довго чинити опір.