"Жорсткий price cap і подальше зниження ціни бареля російської нафти – це шлях до глобальної безпеки. Наша санкційна група пропонує зафіксувати ціну на $30", – написав Єрмак.
Він підкреслив, що група Єрмака – Макфола "повністю підтримує президента США Дональда Трампа в прагненні знизити ціни на нафту".
"Результатом цього буде обвал російських можливостей фінансувати війну", – вважає Єрмак.
23 січня Трамп заявив під час відеовиступу на Всесвітньому економічному форумі в швейцарському Давосі, що має намір попросити Саудівську Аравію та країни ОПЕК знизити ціни на нафту. На його думку, якщо ціни знизяться, війна РФ проти України швидко завершиться. "Поки ціни залишаються високими, ця війна буде продовжуватися. Ви можете покласти край цій війні, знизивши ціни на нафту. Це давно вже треба було зробити. Це було безвідповідально з вашого боку [не знизити ціни]", – сказав Трамп.