четвер16 січня 2025
g-novosti.in.ua

"Готує законопроект про таємного Санту". У Раду прийшов Тищенко, який перебував під домашнім арештом.

8 січня 2025 року на першому засіданні Верховної Ради з'явився позафракційний народний депутат Микола Тищенко, який раніше перебував під домашнім арештом. Про це повідомили в Telegram народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко та народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк.
Тищенко, ранее находившийся под домашним арестом, пришел в Раду с законопроектом о тайном Санте.

"Цього року у владі справжнє посилення в парламенті – на робоче місце повернувся Микола Тищенко. Ось зараз реформи підуть", – іронічно написав Железняк.

Гончаренко виклав відео своєї розмови з Тищенком, у якого, зокрема, запитав про його "боротьбу з кол-центрами" (в липні 2023 року Тищенко звинуватив нардепа від "Слуги народу" Олега Семинського в організації роботи "російського кол-центру", а в серпні заявляв, що продовжить боротися з кол-центрами).

"Я повністю переглянув... Мав можливість переглянути свої парламентські [пріоритети], і – перегортаю сторінку. Я зрозумів, що ця боротьба нікому не потрібна. Я це робив за зверненням своїх виборців", – відповів Тищенко.

Гончаренко повідомив, що під час спілкування з ним Тищенко говорив, що тепер він зосередиться на допомозі військовим та дітям.

"Каже, що тепер буде "таємним Сантою" і вже готує законопроект про таємного Санту. Перший у світі", – написав нардеп від "Європейської солідарності".