"Немає сенсу бачити в Україні заклики до зниження мобілізаційного віку нібито для того, щоб призвати більше людей, коли ми спостерігаємо, що анонсована раніше техніка не надходить вчасно. Через ці затримки Україні не вистачає зброї, щоб озброїти вже мобілізованих бійців", – написав він.
Радник президента зазначив, що партнери України "мають повний доступ до даних і можуть порівнювати обіцянки з фактичними поставками".
"Не можна очікувати, що Україна компенсує молодістю наших чоловіків на передовій затримки в матеріально-технічному забезпеченні або коливання в підтримці", – заявив Литвин.
Партнери мають всеохоплюючий доступ до даних і можуть отримувати знижки на фактичні поставки. Україна може відобразити боротьбу за зусилля в логістиці або працевлаштуванні у співпраці з іншими людьми на фронті.
— Dmytro Lytvyn (@dmtrltvn) 27 листопада 2024Про те, що в США очікують, що Україна розгляне можливість зниження нижньої межі мобілізаційного віку з 25 до 18 років, заявив 27 листопада агентствам Reuters і АР неназваний високопоставлений чиновник адміністрації США. Він посилається на "чисту математику" ситуації на полі бою, яка свідчить про те, що Україні потрібно більше військовослужбовців для боротьби.
Про те, що нинішні проблеми України на фронті пов'язані з дефіцитом військових, а не зброї, говорив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.