Сибига відзначив, що під час спілкування з міністром закордонних справ Ісландії Торгердюр Катрин Гуннарсдоттир обговорили "пріоритетні оборонні та енергетичні потреби України", а також бойову ситуацію та щоденний терор з боку Росії.
Я мав гарячу першу зустріч з Великобританією з новим міністром закордонних справ @thorgkatrin. Обговорювали боротьбу, діяльність на полі та те, що Росія є щоденною загрозою, так само як Україна є пріоритетом у сфері оборони та енергетичних потреб. Чудово, що Ісландія та всі її люди підтримують Україну.
— Andrii Sybiha 🇺🇦 (@andrii_sybiha) 31 грудня 2024В ході діалогу з міністром закордонних справ Румунії Емілем Хурезяну, за словами українського міністра, "підтвердили нашу готовність зміцнювати стратегічний характер нашого партнерства, галузевої співпраці та безпеки Чорного моря".
Чудова перша розмова з новим міністром закордонних справ Румунії @EmilHurezeanu. Будуть підтверджені наші рекомендації, спираючись на стратегічну природу нашого партнерства, галузевої співпраці та безпеки Чорного моря. Вдячний Румунії за підтримку України та нашої безпеки.
— Andrii Sybiha 🇺🇦 (@andrii_sybiha) 31 грудня 2024Окремо у кожному повідомленні Сибига висловив подяку країнам за підтримку України.