середа05 лютого 2025
g-novosti.in.ua

Умеров призначив своїм радником екс-віце-прем'єра Кубракова.

Міністр оборони України Рустем Умеров призначив колишнього віце-прем'єр-міністра – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова своїм радником на громадських засадах. Про це голова Міноборони повідомив 7 січня у Facebook.
Умеров назначил бывшего вице-премьера Кубракова своим советником.

Умеров вважає, що попередня робота екс-чиновника в уряді, а також (до цього) на чолі "Укравтодору" сприятиме вдосконаленню системи постачання та логістики у Збройних силах України.

"Впевнений, що його державний та практичний досвід сприятиме підвищенню ефективності оборонних процесів та зміцненню нашої обороноздатності", – написав міністр.

Сам Кубраков підтвердив призначення у Facebook і заявив, що вже готує спільно з оборонним підкомітетом Європейського парламенту, а також українськими чиновниками, депутатами, бізнесменами та волонтерами пропозиції для реформування сектора і залучення інвестицій у військовий сектор промисловості.

"Плануємо представити напрацювання вже в першому кварталі цього року", – йдеться в його пості.